Jadwiga Hajdo

Bio

Jadwiga Hajdo, autorka kolorowych abstrakcji bywa często nazywana Artystką Ducha. Poprzez dogłębną i pełną fascynacji obserwację przyrody, artystka przelewa swoje odczucia na płótno, ukazując intensywność i piękno całej gamy barw otaczającego nas świata.

Charakterystyczny dla jej prac jest efekt trójwymiarowości, który autorka osiąga podświadomie, odzwierciedlając promienie słońca przebijające przez liście i gałęzie roślin. Malarka dynamicznym pociągnięciem pędzla wyzwala kolorystyczną i wysoce energetyczną wibrację, która sprawia, że jej dzieła nabierają niezwykłej ekspresji.

Aktywności

Wystawa pt. Otwórz się na to co (nie)widzialne! Wystawa obrazów w świetle UV

Światło to synonim życia, dobra i inspiracji, traktuje o tym co namacalne, ale także ulotne. To ono dodaje nam energii, rozświetla drogę i zachęca do obserwowania.

Rozejrzyj się, co widzisz?

Wchodząc przez ten tunel, doświadczysz spaceru w atmosferze oniryzmu przy niebieskawym świetle lamp UV. Poczuj energię i obudź swoje zmysły na to co niewidoczne.

Tunel wypełnony jest ekspresyjnymi obrazami Jadwigi Hajdo. Dzięki oświetleniu UV, jej prace nabierają nowego, magicznego życia Uwydatniają się niesamowite kształty, fluorescencyjne odcienie, a kompozycje nabierają nowego wymiaru.

Gdzieś miedzy snem, a jawą, w ciemnym tunelu, pełnym światła otwórz się na to co (nie)widzialne.

Warsztaty Kropka w UV Jadwiga Hajdo pokaże Ci jak stworzyć obraz emanujący żywymi kolorami i magiczną energią, dzięki kropkowaniu farbami UV. Artystka poprowadzi warsztaty malarskie, podczas których przedstawi swoją oryginalną technikę malowania kropką.