Sylwia Dybich

Bio

Artystka i projektantka. Reżyserka, scenopisarka i producentka. Eksploratorka sztuki nowych mediów, ze szczególnym wyróżnieniem filmu eksperymentalnego. Nominowana przez międzynarodowe festiwale filmów krótkometrażowych, m.in. w kategorii Polski Film Eksperymentalny na festiwalu Short Waves Festival 2020 za film “Fullmoon” we własnej reżyserii. Zwyciężczyni głównej nagrody w konkursie na najlepszy mapping „Tychy Light & Sound Festival 2020". Tworzy takze klipy video, emitowane w popularnych stacjach muzycznych takich jak MTV i 4funTV.

W całej swej twórczości, artystka porusza aktualne tematy z pogranicza psychologii ewolucyjnej i metafizyki. Jej celem jest ingerencja w dotychczasowe postrzeganie rzeczywistości przez odbiorcę, inspirowanie go do eksplorowania swojej wewnętrznej prawdy i zmiany paradygmatów.

Aktywności

CYKL MAPPINGÓW - *Niezrealizowana potrzeba

Prace, które artystka zaprezentuje na Festiwalu Światła, łączy wspólna myśl: rzeczywistość, która nas otacza, jest reaktywna do nas samych i z tą myślą, zaczepioną w podświadomości, artystka pragnie pozostawiać swoich odbiorców.

Twórczość

https://www.behance.net/sylwiadybich