Koncert: Miss God – Głosy Wschodu

Harfa Laserowa to innowacyjny instrument muzyczny, który emituje dźwięki za pomocą promieni laserowych. Dzięki niej koncert Joanny Zubryckiej będzie ucztą nie tylko dla ucha, ale i oka. Artystka i producentka działająca pod pseudonimem Miss God zaprezentuje autorskie utwory łączące tradycyjną muzykę wschodu z dźwiękami nowoczesnej elektroniki. Hipnotyzujący, pełen głębokich i mistycznych brzmień koncert Miss God, przeniesie publiczność w tajemniczy świat tradycji dawnych kultur.

Artystka czerpie inspirację z tradycji polskich, bułgarskich i ukraińskich pieśni archaicznych, które aranżuje w nowoczesnej, elektronicznej formie. Jest pasjonatką eksperymentowania z różnymi gatunkami muzycznymi i łączenia ich w unikalne kompozycje. Jej twórczość zaprasza słuchacza do odkrywania nowych przestrzeni i głębi dźwięków, jest bogata w warstwy, które płynnie przenikają się i tworzą przestrzenne tekstury dźwiękowe, w których odbiorca może się zanurzyć.

Harfa laserowa, na której zagra Miss God, oprócz generowania dźwięków, tworzy także efekty wizualne. Światło emitowane przez instrument będzie zsynchronizowane z muzyką, tworząc fascynujące wizualizacje.