ŚWIATŁO NA SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ

warsztaty dla osób 50+

Sztuczna inteligencja to bez wątpienia jeden z głównych tematów bieżącego roku. Dynamiczny rozwój technologii opartych na SI wpływa na wszystkie sfery życia, od edukacji, po ekonomię, dlatego zrozumienie czym jest sztuczna inteligencja i w jaki sposób można ją wykorzystać stało się bardzo ważne i może znacząco ułatwić nam życie.

Warsztaty „Światło na Sztuczną Inteligencję“ są doskonałą okazją by poszerzyć swoją wiedzę na ten temat oraz zdobyć praktyczne doświadczenie w pracy z narzędziami i algorytmami SI.

Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny sztucznej inteligencji oraz poznają narzędzia i metody pracy wykorzystywane w projektach związanych z SI. Warsztaty pozwolą także na wymianę doświadczeń i nawiązanie kontaktów z innymi pasjonatami tematyki SI.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu Peer Train programu ERASMUS+. Spotkanie poprowadzą: dr inż. Anna Grabowska, dr Karolina M. Zielińska-Dąbkowska, dr Alicja Kwaśniewska, Ewa Kozłowska, Ewa Kurcin.

SOB godz. 16:00-17:30

Czas trwania: 1,5h

Miejsce: Hevelianum / sala Magellana

Obowiązują zapisy przez platformę Evenea