ZAPLEĆ SOBIE LAMPĘ - MAKRAMOWE ABAŻURY

Ze sznurka można wypleść niemal wszystko, ale żadne misterne makramowe dzieło nie przebije efektu, jaki daje połączenie splotów makramy i światła – o czym przekonasz się podczas warsztatów z Something Boho! Pod okiem instruktorki z bawełnianego sznurka zapleciesz abażur lampy, który zabierzesz ze sobą do domu.

Technika makramy polega na ręcznym wyplataniu dekoracji i przedmiotów użytkowych – bez użycia igieł, drutów czy szydełka. Tylko Ty i sznurek. Na warsztatach zaczniesz swoją przygodę z makramą. Nauczysz się podstaw tradycyjnej techniki rękodzielniczej i przekonasz się jak bardzo wciąga i relaksuje.

W cenie warsztatów otrzymasz wszystkie potrzebne materiały: najlepszej jakości sznurek bawełniany, stelaż lampy, zawiesie do lampy wiszącej lub podstawę do stojącej, niezbędne przybory i akcesoria.

Something Boho to pracownia makramy prowadzona przez Emilię Mikulską – wielką fankę DIY, która uwielbia utrudniać sobie życie wykonując własnoręcznie to, co w sieciówkach można kupić za kilka złotych. Jako Something Boho organizuje warsztaty kreatywne, sprzedaje i wypożycza makramy i inne dekoracje z drewna i sznurka. Współtworzy także grupę rękodzielniczą Dziewczyny od makram skupiającą pasjonatów, a właściwie pasjonatki tego rzemiosła.

SOB: 12:00-15:30

Czas trwania: 3,5h

Miejsce: Hevelianum / sala Skłodowskiej-Curie

Koszt udziału w warsztatach: 120 zł

Obowiązują zapisy przez platformę Evenea

ZAPLEĆ SOBIE LAMPĘ - MAKRAMOWE ABAŻURY